
Σποτ Εξωτερικού Χώρου Heronia Crete 15-0166 Silver
LED, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ μονόφωτο κήπου της εταιρείας Heronia. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP54 και είναι κατάλληλο και για εξωτερικούς χώρους. Σε μίνιμαλ στυλ είναι ιδανικό για να φωτίσετε και να διακοσμήσετε τον κήπο και τους εξωτερικούς χώρους του σπιτιού ή του εξοχικού σας. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε μπρονζέ απόχρωση με εφέ παλαίωσης και φέρει οπάλ κάλυμμα. Τύπος ντουί: 1xGU10 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 11 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, 230V, γυαλί
Σε απόθεμα




LED
Σε απόθεμα

LED, 12V
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα


Εσοχή
Σε απόθεμα

LED, 12V
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, 230V, γυαλί
Σε απόθεμα
LED, 230V, πλαστικό
Σε απόθεμα


230V
Σε απόθεμα




LED
Σε απόθεμα





Ξύλο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα