
Vintage τρίφωτο φωτιστικό οροφής CUP με 3 ντουί E27 AC 220-240V IP20 λευκό-μπεζ 60x14x26cm
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia σε μίνιμαλ στυλ. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει πλαστική βάση τοποθέτησης και καλώδιο σε λευκό χρώμα με χρυσή πατίνα παλαίωσης. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Καφέ,Λευκό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Ξύλο
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED, στην πρίζα
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα




Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα