
Απλίκα Ideal Lux Gingle 196206
LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia σε μίνιμαλ στυλ. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει πλαστική βάση τοποθέτησης και καλώδιο σε μαύρο χρώμα. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, γυαλί, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, διάμετρος
Σε απόθεμα




Μοντέρνο
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα