
Πορτατίφ Viokef Danae Gold 4219300
LED, μοντέρνο, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση πορτατίφ της εταιρείας Heronia σε λευκό χρώμα με πατίνα παλαίωσης. Διαθέτει μεταλλικό σκελετό επενδυμένο με μπεζ σχοινί και πλαστική βάση. Μπορεί να συνδυαστεί με οποιοδήποτε καπέλο φωτιστικού για ντουί Ε27. Διαθέτει μαύρο καλώδιο με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Κύριο υλικό | Μέταλο, Πλαστικό |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, μοντέρνο, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, γυαλί, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με διακόπτη, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα