
Απλίκα Τοίχου Heronia Petra 07-1329 White/Gold
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα με χρυσή πατίνα παλαίωσης. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm |
| Depth | 16 cm, 16 cm, 16 cm, 16 cm |
| Height | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, 12V
Σε απόθεμα
LED, γυαλί

Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κρύσταλλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί

Σκανδιναβικό

Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3




LED

LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο
Σε απόθεμα






Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα