
Απλίκα Garbor-Λευκό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Heronia σε vintage στυλ. Έχει μεταλλικό σκελετό σε μαύρο χρώμα και διάφανο γυαλί σε γκρι απόχρωση με ανάγλυφη επιφάνεια. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Γυαλί, μοντέρνο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Βιομηχανικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα









Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα