
Απλίκα Τοίχου Heronia Minimal 34-0189 Bronze
LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia σε μίνιμαλ στυλ. Είναι κατασκευασμένη από μέταλλο σε χάλκινη απόχρωση με εφέ παλαίωσης. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Χάλκινο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο


Μοντέρνο


LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


LED

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

LED, ξύλο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα