
Πορτατίφ (Φ38x45) A-S Soleya 200006
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό της εταιρείας Heronia σε vintage στυλ. Έχει γυάλινη ανάγλυφη διάφανη μπάλα. Η βάση είναι πλαστική σε λευκό χρώμα και διαθέτει καλώδιο με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, γυαλί

Γυαλί
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα

Με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο



LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα