
Φωτιστικό Επιτραπέζιο Ideal Lux Prato 074702 D22,5
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Ο σκελετός είναι μεταλλικός σε λευκό χρώμα και έχει υφασμάτινο καπέλο. Η βάση είναι πλαστική και διαθέτει καλώδιο με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Γυαλί
Σε απόθεμα

LED, γυαλί



Με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

LED, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ζεστό λευκό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Με διακόπτη, ξύλο, με διακόπτη
Σε απόθεμα






LED, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα