
Πορτατίφ Heronia Kyoto 09-0111 Bamboo
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Το καπέλο είναι κατασκευασμένο από τεχνητό bamboo σε καφέ απόχρωση. Η βάση είναι πλαστική σε μπρονζέ απόχρωση και διαθέτει καλώδιο με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



LED
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα




13×96×36 εκ
Σε απόθεμα