
Απλίκα Τοίχου Heronia Petra 31-0978 Black
LED, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia σε μίνιμαλ στυλ. Διαθέτει μεταλλικό σκελετό και καπέλο από πλαστικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Φέρει διακοσμητικό σχοινί με κόμπο σε φυσική μπεζ απόχρωση Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, πλαστικό
Σε απόθεμα

LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο

LED
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί

LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

LED, πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα