
Φωτιστικό Τοίχου ή Οροφής Fermaluce Flex 30 cm Κινητό Σποτ Mini GU1d0 με mini ροζέτα με διακόπτη Μαύρο Με Λάμπα
LED, με διακόπτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Διαθέτει μεταλλικό σκελετό σε μαύρο χρώμα και φέρει λευκό καπέλο από πλαστικό υλικό. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

LED, ξύλο, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, γυαλί
Σε απόθεμα


LED, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, ξύλο, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα