
Σουπλά (30x45) Gofis Home Ayla Beige 257/06
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά από την εταιρεία Gofis Home σε ροζ απόχρωση κατασκευασμένο από PVC. Ιδανικό για να προστατεύσει το τραπέζι σας και να δώσει στυλ.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| Width | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Depth | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Height | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Total weight | 0.1 kg, 0.1 kg, 0.1 kg, 0.1 kg |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
33×26 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
33×26 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×33 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
49×38 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
33×26 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα


54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα