
Βάση Για Χαρτί Κουζίνας Maxhome XX12013/CHR
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση για ρολό χαρτί κουζίνας κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε χακί χρώμα με μπεζ λεπτομέρειες από ξύλο οξιάς. Είναι κατάλληλη για όλα τα τυποποιημένα ρολά κουζίνας. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 0.228 kg |
| Χρώμα | Χακί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο




Ράφια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο





15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα