
31,9 €
Μαχαίρια Κουζίνας Σε Σταντ (Σετ 6τμχ) Estia Allure 01-24826
Σετ, ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κόφτης και μαχαίρι πίτσας σε σετ. Είναι κατασκευασμένα από ανοξείδωτο ατσάλι σε ασημί χρώμα με λαβή από μπεζ ξύλο ακακίας. Σας επιτρέπει να κόψετε ισομερώς πίτσα, πίτα, ζύμη και ότι άλλο θέλετε. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη σερβιρίσματος και εργαλεία κουζίνας της ίδιας συλλογής.
| Σετ | Σετ |
|---|---|
| Τύπος | Για πίτσα |
| Υλικό | Ατσάλι, Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 17 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.369 kg |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
