
Κουτί Αποθήκευσης (18x15.5x14) Z-L 19242
Με καπάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης με καπάκι και σχέδιο πλυντηρίου ρούχων. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε ανθρακί χρώμα. Το καπάκι έχει λαβή για εύκολο άνοιγμα και διαθέτει παραθυράκι για να βλέπεται στο εσωτερικού του. Είναι ιδανικό για να αποθηκεύσετε ταμπλέτες πλυντηρίου και σκόνη πλυντηρίου ρούχων ή πιάτων.
| Τρόπος κλεισίματος | Με καπάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 19 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.597 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με καπάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο

Με καπάκι, ξύλο

15×40×30 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

11×26×18 εκ, λευκά είδη, χαρτί
Σε απόθεμα
Ξύλο

Με καπάκι, ξύλο

9×41×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα
8×40×27 εκ, χωρίς καπάκι, σετ
Σε απόθεμα







Σετ, ξύλο




Ξύλο


Ξύλο

Με καπάκι, ξύλο

10×31×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα
Με καπάκι, ξύλο

Ξύλο, λευκά είδη



18×34×25 εκ, χαρτί, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα