
Geesa Nemox Σπογγοθήκη - Μπουκαλοθήκη 34,8 x 13 x 8,1 cm Rose Gold Brushed PVD
8×35×13 εκ, ίσιο, διάμετρος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 4×70×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ράφι μπανιέρας κατασκευασμένο από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες. Έχει τρύπες για την απομάκρυνση του νερού και για να αποφεύγεται η συσσώρευση υγρασίας και θέση για ποτήρι κρασιού και σαμπάνιας. Είτε για πρακτικό λόγω όπως ξυράφια, σαπούνια κ.λπ., είτε για κεριά και ποτά, είτε μόνοι, είτε ως ζευγάρι, το ράφι μπάνιου σας δίνει τη δυνατότητα να απολαύσετε στο έπακρο την απόλαυση του μπάνιου. Με πιστοποίηση FSC 100% SCS-COC-000256. Ιδανικό για να οργανώσετε τα μπουκάλια των σαμπουάν και των αφρόλουτρών σας.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Υψος: | 4 εκ |
| Σχήμα | Ίσιο |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 70 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.672 kg |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

8×35×13 εκ, ίσιο, διάμετρος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

30×30 εκ, μοντέρνο, τετράγωνο

8×35×13 εκ, ίσιο, διάμετρος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


4×68×14 εκ
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


42×8×16 εκ
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




35×10×5 εκ
Σε απόθεμα
140×40 εκ, ντιζάιν, επιτοίχια




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
4×70×14 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα