
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 3τμχ) Oriana Ferelli Black 8029S
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης κατασκευασμένο από πολυεστερικό ύφασμα σε λευκό χρώμα με πράσινο σχέδιο. Μπορεί να τοποθετηθεί στο παιδικό δωμάτιο, στο μπάνιο, το playroom ή οποιοδήποτε χώρο του σπιτιού, που είναι απαραίτητη η αποθήκευση μικροπραγμάτων. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Δώστε λύση στο πρόβλημα της τακτοποίησης, αναβαθμίζοντας αισθητικά τον χώρο σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Σετ καλαθιών | Σετ |
| Width | 31 cm |
| Depth | 31 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.234 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα










Σετ





Στρογγυλό
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα