
Λαβέτες (Σετ 4τμχ) Das Home Soft 4002
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης κατασκευασμένο από χάρτινο σχοινί σε βεραμάν χρώμα. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Δώστε λύση στο πρόβλημα της τακτοποίησης, αναβαθμίζοντας αισθητικά τον χώρο σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.502 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα





Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό

Λυγαριά, διάμετρος

Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Λυγαριά, σετ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Τετράγωνο, ύφασμα, σετ



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα