
9,36 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης σε πορτοκαλί χρώμα, κατασκευασμένο από τσόχα. Ιδανικό για το μπάνιο, το υπνοδωμάτιο ή την τραπεζαρία σαν διακοσμητικό ή σαν αποθηκευτικό χώρο για μικροπράγματα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.099 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Material | Τσόχινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |




Σετ, διάμετρος
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα




Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα