
Κουτί Αποθήκευσης (32x32x32) Z-L Grey 14110
2×32×32 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 2×29×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης σε βεραμάν χρώμα και μεταλλική οπή για να μπορείτε να το τραβάτε. Είναι κατασκευασμένο εξωτερικά από ύφασμα και εσωτερικά από χαρτόνι για να κρατάει το σχήμα του. Είναι αναδιπλούμενο και μπορείτε να το αποθηκεύσετε όταν δεν το χρησιμοποιείτε. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε ένα ράφι για να αποθηκεύετε μικροπράγματα ή στο δωμάτιο του παιδιού.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υψος: | 2 εκ |
| Width | 29 cm |
|---|---|
| Depth | 29 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.393 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

2×32×32 εκ
Σε απόθεμα
2×29×29 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
2×32×32 εκ
Σε απόθεμα



24×37×14 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ



Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
5×25×15 εκ
Σε απόθεμα


Στοιβαζόμενο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καπάκι, στοιβαζόμενο

28×28×28 εκ
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο


Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
15×60×40 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

24×60×40 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
2×30×30 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα