
Κλειδοθήκη (34x7x3.8) Z-L 13886
Κλειδοθήκη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κλειδοθήκη τοίχου κατασκευασμένη από διάφανο γυαλί. Τα 5 ασημένια άγκιστρα έχουν το καθένα μια εγκοπή, έτσι ώστε κάθε κλειδί σας να έχει το βέλτιστο κράτημα. Ιδανική για τοποθέτηση στην είσοδο του σπιτιού ή του γραφείου. Θα σας γλιτώσει από το χρονοβόρο ψάξιμο των κλειδιών σας.
| Τύπος | Κλειδοθήκη |
|---|---|
| Width | 35 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.392 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κλειδοθήκη
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κλειδοθήκη
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα