
26,99 €
Μπουκαλοθήκη 5 Θέσεων (13.5x12.5x53) Z-L 13565
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπουκαλοθήκη 6 θέσεων για να αποθηκεύσετε τα μπουκάλια των κρασιών ή των ποτών σας. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο bamboo σε μπεζ απόχρωση. Είναι κατάλληλη για μπουκάλια μέγιστης διαμέτρου 8εκ. Ιδανική για να κρατήσετε οργανωμένη την κάβα σας στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή την κουζίνα.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 39 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 1.049 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα