
Ράφι Τοίχου Χρυσό BANYO 7x7x33
Ξύλο
Διαστάσεις 4×50×21 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό ράφι για τον τοίχο σας με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα. Τοποθετήστε τo σε έναν κενό τοίχο στη κουζίνα, στο μπάνιο ή στο γραφείο για να δημιουργήσετε μια μοντέρνα σύνθεση.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 21 εκ |
| Υψος: | 4 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 50 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1.146 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
49×37×4 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, καρυδιά, ξύλο

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

10×24×67 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Καρυδιά
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, καρυδιά, βιομηχανικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
6×73×44 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα