
Side Table S Line 45cm X Ø35cm βοηθητικό SS31-0071
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βοηθητικό τραπεζάκι σαλονιού με μοντέρνο ύφος. Το επάνω μέρος είναι κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί. Η βάση είναι χρυσή από polyresin με σχέδιο πιθήκου. Ο μοντέρνος σχεδιασμός του ταιριάζει σε κάθε διακόσμηση και είναι ιδανικό για να το τοποθετήσετε δίπλα από την πολυθρόνα ή τον καναπέ σας. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 40 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 52 cm |
| Total weight | 3.9 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

9×61×55 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
6×40×49 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Οβάλ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Σε απόθεμα






Μοντέρνο
Σε απόθεμα
6×15×48 εκ
Σε απόθεμα

Πεύκο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Στρογγυλό, ξύλο

Γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×44×44 εκ
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα