
Πάγκος 3 θέσεων ALVINA
Ξύλο
Διαστάσεις 31×70×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βοηθητικό τραπεζάκι κατασκευασμένο από ξύλο σε μπεζ χρώμα. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως σκαμπό - σκαμνάκι μπροστά από το τζάκι ή για να δημιουργήσετε έξτρα θέσεις στο χώρο σας. Επίσης μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως έπιπλο για να τοποθετήσετε φυτά ή διακοσμητικά. Μέγιστο βάρος αντοχής 130kg.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Υψος: | 31 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 70 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 31 cm |
| Total weight | 3.502 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο, σκανδιναβική


Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο



Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο

Πεύκο, ξύλο, ύφασμα


Μοντέρνο, ρουστίκ , καρυδιά


Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο, γιαπάντι

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ματ, ξύλο

Μοντέρνο, ρουστίκ , πεύκο

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ματ, ξύλο

Ρουστίκ , καρυδιά, δέρμα

Μοντέρνο, ρουστίκ , πεύκο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα