
Χαλί Διαδρόμου (70x140) Rythmos Arecibo Light Grey
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί 4 εποχών με μοντέρνο σχέδιο σε γκρι χρώμα και εκρού λεπτομέρειες από την εταιρεία Rythmos. Η ποιότητα του από 100% βαμβάκι το κάνει ελαφρύ και κατάλληλο για όλους τους μήνες του χρόνου. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 120 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



12×20 εκ
Σε απόθεμα

200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, ⌀ 160 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο


160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, μοκέτες
Σε απόθεμα

200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ανατολίτικο

240×20 εκ, ⌀ 240 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα