
Τραπεζομάντηλο (140x220) Rythmos Inez Λευκό
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 150×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο από την συλλογή ξενοδοχειακού εξοπλισμού σε λευκό χρώμα με satin μπορντούρα. Η ποιότητά του από 100% satin jacquard ύφασμα το κάνει ανθεκτικό στις χρήσεις. *Στις αναγραφόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 24%.*
| Πλάτος: | 150 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι, Σατέν, Ζακάρ |
|---|---|
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Μοτίβο | Μονόχρομα |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop Pro |

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
43×23 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
40×160 εκ, πολυεστέρας, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα