
Πετσέτα Προσώπου Λευκή (50x100) Hotel Stripes 600gr/m2
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 70×140 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα σώματος από την συλλογή ξενοδοχειακού εξοπλισμού. Κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι, βάρους 600gr/m2 που την κάνει εξαιρετικά απαλή και απορροφητική. Οδηγίες Πλύσης: Πλύσιμο στους 60 Βαθμούς. *Στις αναγραφόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 24%.*
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 140 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Depth | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop Pro |

50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Βαμβάκι, σετ

42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
80×150 εκ, βαμβάκι

42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα
25×25 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα