
Κουβέρτα Πικέ Αγκαλιάς (80x110) Dimcol Cotton Ροζ
23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 33×19 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σελτεδάκι από την εταιρεία Dimcol σε λευκό χρώμα. Έχει υφασμάτινο ρέλι περιμετρικά σε μπλε χρώμα με διακριτικό φλοράλ σχέδιο. Η πάνω πλευρά έχει πετσετέ, αντιαλλεργικό ύφασμα από 100% βαμβάκι ενώ η κάτω έχει αδιάβροχη επένδυση από PVC. Ιδανικό για κάθε αλλαγή πάνας.
| Πλάτος: | 33 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 19 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 33 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


110×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×28 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
80×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

25×33 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
54×40 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα