
Σεντόνια King Size (Σετ) Rythmos Symbol Venus Pink
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×48 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 60,48 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονό κουβερλί της εταιρείας Rythmos σε ροζ χρώμα με μπεζ-γαλάζιες-κίτρινες λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο πλανητών. Το εξωτερικό του ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που προσφέρει ανθεκτικότητα και απαλότητα ενώ εσωτερικά έχει λεπτή πολυεστερική βάτα. Στο σετ περιλαμβάνεται η μαξιλαροθήκη φάκελος. Ιδανικό σκέπασμα για τους ανοιξιάτικους και καλοκαιρινούς μήνες. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 48 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm |
| Depth | 48 cm, 48 cm, 48 cm, 48 cm |
| Height | 13 cm, 13 cm, 13 cm, 13 cm |
| Total weight | 3 kg, 3 kg, 3 kg, 3 kg |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
52×52 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για κορίτσια, για την κούνια
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα

140×200 εκ, για κορίτσια, με κουμπιά
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
49×40 εκ, για κορίτσια, για την κούνια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για κορίτσια, για την κούνια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες

65×50 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
30×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα