
ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗ ΜΑΞΙΛΑΡΟΘΗΚΗ 45x45cm KENTIA - CASA 233
45×45 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι διπλής όψης με περιμετρικό βολάν. Η μια πλευρά έχει φλοράλ σχέδιο σε βυσσινί φόντο, ενώ η άλλη έχει μουσταρδί ριγέ σχέδιο σε ιβουάρ φόντο. Το ύφασμα της μαξιλαροθήκης είναι από βαμβάκι και polyester, ενώ η γέμιση είναι από πολυεστερική βάτα. Διαθέτει φερμουάρ για να αφαιρείται η γέμιση και να πλένεται. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Width | 46 cm |
|---|---|
| Depth | 3 cm |
| Height | 46 cm |
| Total weight | 0.42 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Μπορντώ |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×45 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, διακοσμητικό, ορθογώνιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ, διακοσμητικό
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×45 εκ

Διακοσμητικό, τετράγωνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα