
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (42x42) Whitegg D0211-3
Μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε εκρού-μαύρο χρώμα με μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμά της έχει σύνθεση από 100% βαμβάκι που την καθιστά ανθεκτική και μαλακή. Ταιριάξτε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στον χώρο σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Μαύρο |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

Μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι, σατέν

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
20×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
52×52 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
20×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
60×60 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, ρίγες
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα