
Πετσέτες Μπάνιου (Σετ 3τμχ) Whitegg T082-3 500gsm
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ πετσέτες μπάνιου σε βεραμάν χρώμα και ζακάρ φάσα με διακριτικό σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Κατασκευασμένες από 100% βαμβάκι βάρους 500gsm, που τις καθιστά απαλές και απορροφητικές.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 35 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα

35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
100×150 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×100 εκ, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
75×150 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα