
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (45x45) Whitegg D0208-1
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Whitegg σε εκρού χρώμα και ανάγλυφο σχέδιο. Έχει σύνθεση από 100% βαμβάκι που προσθέρει ανθεκτικότητα. Ιδανικό για να διακοσμήσετε το σαλόνι ή την κεβατοκάμαρά σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

40×40 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×60 εκ, μοντέρνο, διάμετρος
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λουλούδια
Σε απόθεμα

45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×40 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

50×50 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα