
Κουρτίνα (140x280) Με Τρουκς L-C Alma Black 1627589
26×41 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 26×41 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα με φλοράλ σχέδιο σε μπεζ-μαύρο χρώμα και καφέ-λευκές λεπτομέρειες. Το ύφασμα είναι 100% polyester, χαμηλής σκίασης. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 26 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 41 εκ |
| Width | 26 cm |
|---|---|
| Depth | 41 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.38 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Μαύρο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

26×41 εκ
Σε απόθεμα
26×41 εκ
Σε απόθεμα



26×43 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×11 εκ
Σε απόθεμα
40×3 εκ
Σε απόθεμα

26×42 εκ
Σε απόθεμα





41×28 εκ
Σε απόθεμα
40×27 εκ
Σε απόθεμα
40×28 εκ
Σε απόθεμα


40×3 εκ
Σε απόθεμα
41×28 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
40×30 εκ
Σε απόθεμα
41×28 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

26×43 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ζακάρ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα





120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα