
Απλίκα Εξωτερικού Χώρου Heronia Anaxos 07-1374 Black
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα εσωτερικού και εξωτερικού χώρου με μοντέρνο σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Έχει βαθμό στεγανότητας IP54, που την καθιστά ασφαλή για τοποθέτηση και σε εξωτερικό χώρο. Είναι κατασκευασμένη από διάφανο ακρυλικό υλικό και αλουμίνιο σε μαύρο χρώμα. Τοποθετείται σε τοίχο. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 9W, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 296Lm. Τάση: 220-240Volt.
| Τύπος φωτισμού εξωτερικού χώρου | Επιτοίχια φώτα |
|---|---|
| Τάση ισχύος | 230V |
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 26 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 36 cm |
| Total weight | 1.14 kg |
| Material | Ακρυλικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια φώτα, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα