
Spot Viokef Duct
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 41,99 € έως 42,3 €:
Σποτ με μίνιμαλ σχεδιασμό από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Έχει IP20 και είναι κατάλληλο για εσωτερικό χώρο. Έχει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led 3W, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 270Lm. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.34 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, φωτιστικά επιφανείας, μέταλο
Σε απόθεμα
Φωτιστικά επιφανείας, ανακλινόμενο, μέταλο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα



LED, 230V, φωτιστικά επιφανείας
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, 230V
Σε απόθεμα

Ρέτρο, φωτιστικά επιφανείας, ανακλινόμενο
Σε απόθεμα




LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Φωτιστικά επιφανείας, ανακλινόμενο, μέταλο
Σε απόθεμα
Φωτιστικά επιφανείας, ανακλινόμενο, μέταλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα