Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Ποτηρόπανα (Σετ 2τμχ) Kentia Loft Fazzy 247
Διαστάσεις 34×19 εκ
6,37 €
Ιστορικό τιμών
- 28/5/2026 - 6,37 €
- 3/3/2026 - 6,37 €
- 2/12/2025 - 7,35 €
- 25/11/2025 - 6,62 €
- 3/9/2025 - 7,35 €
- 4/8/2025 - 6,86 €
- 9/7/2025 - 7,35 €
- 11/6/2025 - 9,8 €
Περιγραφή προϊόντος
Σετ ποτηρόπανα κουζίνας 2 τεμάχια από την εταιρεία Kentia. Έχουν φλοράλ σχέδιο με λεμόνια σε λευκό και κίτρινο χρώμα. Η σύνθεσή τους είναι 100% βαμβάκι 200γραμ. /τ. μ. απαλά και απορροφητικά.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 34 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 19 εκ |
Προδιαγραφές
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Depth | 19 cm, 19 cm, 19 cm, 19 cm |
| Height | 4 cm, 4 cm, 4 cm, 4 cm |
| Total weight | 1.6 kg, 1.6 kg, 1.6 kg, 1.6 kg |
| Κατασκευαστής | Kentia |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
10,64 €
Ποτήρια Νερού (Σετ 6τμχ) S-D Rodrig'eau 154737
Σετ
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
5,99 €
Διακοσμητική Φιγούρα Κουκουβάγια (11x10.3x12) A-S Autumn 211951
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
29,9 €
Στόρι (100x160) Grace Sand 410165
Ύφασμα
Σε απόθεμα
119,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
39,9 €
Φωτιστικό Πλαφονιέρα LED RL Trail Black R64492132
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
14,9 €
Ξύλινο Πατάκι Μπάνιου (40x60) Estia Bamboo Essentials 02-12830
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
11,99 €
Αδιάβροχο Μαξιλάρι Καρέκλας Με Πλάτη 55cm Ravelia Sole Beige
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
39,9 €
Προστατευτικό Κάγκελο Κρεβατιού (150x35.8x42) Kikka Boo I Am Safe Beige
Ύφασμα
Σε απόθεμα
49,99 €
Παιδική Βιβλιοθήκη (55x15x118) A-S 174087
123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
34,99 €
Καλόγερος Ρούχων Με Ράφι (33.6x33.6x175.8) Vasagle RCR033B01V2
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
8,93 €
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x140) Whitegg Z160
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα













