
Φωτιστικό Οροφής Sun Light REDO-600
Μοντέρνο, LED, 230V
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό οροφής με ράγα και μοντέρνο σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο σε μαύρο χρώμα και διαθέτει 3 καπέλα. Υπάρχει δυνατότητα αυξομείωσης του συνολικού ύψους έως 120εκ. μέσω των 6 συρμάτινων καλωδίων. Διαθέτει μαύρη βάση τοποθέτησης. Είναι κατάλληλο για εσωτερικό χώρο με IP20. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led ισχύος 60Watt, λευκού θερμού φωτός (3000K) και φωτεινότητας 1928Lm. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 105 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 3.8 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Μοντέρνο, LED, 230V
Σε απόθεμα





Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα



LED, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Γυαλί
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν






Βιομηχανικό
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα