
Φωτιστικό κρεμαστό LED GRANADA LEGGENDA 72W 220-240V AC 7200m με δυνατότητα επιλογής χρώματος φωτισμού
LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 131 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό οροφής με μοντέρνο σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο και μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα με λευκές λεπτομέρειες από πλαστικό υλικό. Υπάρχει δυνατότητα αυξομείωσης του συνολικού ύψους έως 100εκ. μέσω των συρμάτινων αναρτήσεων. Διαθέτει μαύρη βάση τοποθέτησης. Είναι κατάλληλο για εσωτερικό χώρο με IP20. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led ισχύος 38Watt, λευκού θερμού φωτός (3000K) και φωτεινότητας 1533Lm. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 65 cm |
| Depth | 47 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 1.61 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Viokef |

LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
Μέταλο, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα