Σας προτείνουμε
Στρογγυλό Χαλί All Season (Φ160) New Plan Sahara F062A
Διαστάσεις 160×20 εκ
Ιστορικό τιμών
- 17/5/2026 - 56,3 €
- 11/6/2025 - 56,3 €
Περιγραφή προϊόντος
Χαλί στρογγυλό μηχανοποίητο 4 εποχών από τη σειρά Sahara της εταιρείας New Plan, σε μπεζ χρώμα με ανάγλυφο μοντέρνο έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 50% βαμβάκι, 47% γιούτα και 3% polyester. Διαθέτει συνθετικό υπόστρωμα. Tο βάρος του χαλιού είναι 1.600gsm, ενώ η πυκνότητά του ανέρχεται στους 742 κόμπους/τ.μ. Διαθέτει χαμηλό πέλος ύψους 3mm είναι ιδανικό για τοποθέτηση όλο τον χρόνο. Στα χαλιά της σειράς Sahara συνιστάται το στεγνό καθάρισμα. Τα χαλιά της εταιρείας New Plan είναι οικολογικά και υποαλλεργικά.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
Προδιαγραφές
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 160 cm, 160 cm, 160 cm, 160 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Total weight | 8 kg, 8 kg, 8 kg, 8 kg |
| Κατασκευαστής | New Plan |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κουρτίνα (300x240) Με Τρουκς L-C Carlin Linen 1627705
Σε απόθεμα
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
Καρέκλα Τραπεζαρίας (56x56x82) Spitishop Stefan Ecru/Wood
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Στόρι Συσκότισης (60x180) L-N Black 35016018095
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μπουφές (160x35x80) A-G Luxe 618BLY1177 Walnut/Black
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κάδος Απορριμμάτων Μπάνιου (24.1x21.3x31.6) Estia 6lt Soft Close Taupe 02-20972
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (120x160) Grace Cream 312160
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Κρεμάστρα Δαπέδου 155εκ. Τροχήλατη Songmics HSR131B01
Σε απόθεμα
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x40) Songmics LSF0518W02
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
Ξύλινο Πατάκι Μπάνιου (40x60) Estia Bamboo Essentials 02-12830
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
Ομπρελοθήκη (15.5x15.5x49) Songmics LUC16B
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (70x40x136) Vasagle RDT118W01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σεντόνια Κούνιας (Σετ) Nef-Nef Homeware Baby Savana
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα






























