
Φωτιστικό Οροφής Viokef Avery 4302600 3000K Μαύρο Ματ Φυμέ
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλαφονιέρα με μοντέρνο σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένη από φυμέ γυαλί σε γκρι απόχρωση σε μαύρες λεπτομέρειες. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 6Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 555Lm. Τάση: 220-240Volt. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 50 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


LED, τηλεχειριζόμενο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μέταλο, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Πλαστικό, μοντέρνο, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ζεστό λευκό
Σε απόθεμα


Μέταλο, μοντέρνο, 230V
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
Ζεστό λευκό
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Μέταλο, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα