
Πλαφονιέρα Viokef Vega
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 62,9 € έως 63 €:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό πλαφονιέρα με μοντέρνο σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένο από μαύρο μεταλλικό πλέγμα και έχει βάση από μπεζ-καφέ ξύλο. Είναι κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικό χώρο με IP20. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 70W (δεν συμπεριλαμβάνεται). *Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Width | 41 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 1.25 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






Μέταλο, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα









Ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Πλαστικό
Σε απόθεμα



Μέταλο, μονό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα