
Πορτατίφ Viokef Fancy-Xruso
Γυαλί
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 55,9 € έως 59,2 €:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό με μοντέρνο σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένο από χρυσό μεταλλικό υλικό και έχει 1 καπέλο σε σχήμα μπάλας από γυαλί σε λευκό χρώμα. Διαθέτει καλώδιο για παροχή ρεύματος. Τύπος ντουί: 1xG9 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 25W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 45 cm |
| Total weight | 1.67 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα



Γυαλί
Σε απόθεμα

Ζεστό λευκό
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα