
Πλαφονιέρα Viokef Tito-21 x 21 x 9
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 51,9 € έως 83,7 €:
Πλαφονιέρα με μίνιμαλ σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένη από οπάλ σατινάτο γυαλί σε λευκό χρώμα με λευκή μεταλλική βάση. Είναι κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο με IP20. Τύπος ντουί: 2xE27 και θέσεις για 2 λαμπτήρες έως 42W (δεν συμπεριλαμβάνονται). Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 3.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



LED, 230V
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα



Γυαλί
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

47×27 εκ
Σε απόθεμα