
Κουβερλί Λίκνου (80x110) Nef-Nef Homeware Baby Stars Pink
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 100×150 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφική πικέ κουβέρτα από την εταιρεία Palamaiki για την κούνια του μωρού. Σε ροζ χρώμα και κεντητό φλοράλ σχέδιο. Η σύνθεσή της είναι 100% βαμβάκι βάρους 260gsm. Ιδανική για τους καλοκαιρινούς μήνες.
| Πλάτος: | 100 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 150 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Palamaiki |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×28 εκ
Σε απόθεμα
80×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×28 εκ
Σε απόθεμα

8×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
28×24 εκ
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×100 εκ
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
75×100 εκ
Σε απόθεμα
75×30 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα



4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα