
Παιδικό Γραφείο (70x49x48) A-S Robin 193986
8×66×49 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 60×107×14 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ξύλινο παιδικό γραφείο ιδανικό για τις πρώτες σχολικές τάξεις και το διάβασμα. Είναι κατασκευασμένο από ανακυκλωμένο ξύλο και MDF σε λευκό χρώμα με πόδια σε μπεζ απόχρωση. Διαθέτει 3 ραφάκια, 1 μεγάλο ράφι και 1 συρταράκι για να κρατάει τα αντικείμενα του παιδιού οργανωμένα. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 107 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 14 εκ |
| Υψος: | 60 εκ |
| Παιδικά φωτιστικά νυχτός | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 107 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 60 cm |
| Total weight | 20.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

8×66×49 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



78×40×11 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πεύκο










Ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα