
Μονάδα σύνθεσης ντουλάπας Μ70 εκ., Farla
Βιομηχανικός
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Έπιπλο εισόδου με μαύρο σκελετό και επιφάνειες σε φυσικό χρώμα ξύλου. Διαθέτει ράγα για κρεμάστρες και ράφια για να ακουμπάτε τα παπούτσια, τις τσάντες ή ότι άλλο θέλετε. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Τύπος | Για κρεμάστρες |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 49 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 90 cm |
| Total weight | 11.4 kg |
| Material | Μεταλλικό,MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βιομηχανικός


Για κρεμάστρες, ξύλο


Ξύλο

Για κρεμάστρες, ξύλο



78×28 εκ
Σε απόθεμα

190×80 εκ, βιομηχανικός, για κρεμάστρες


7×82 εκ
Σε απόθεμα
81×57 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο


81×18 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
8×95 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κρεμάστρες
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3





Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο, ανατολίτικο


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα