
17,2 €21,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό με μοντέρνο ύφος, από την εταιρεία Kersten. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε μαύρο χρώμα με μπεζ λεπτομέρειες και έχει σχήμα ανθρώπου. Ιδανικό για να διακοσμήσει την σύνθεση σαλονιού, την τραπεζαρία, το γραφείο ή όπου αλλού σας ταιριάζει.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 32 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.07 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Kersten |


Μοντέρνο, διάμετρος, ανατολίτικο


Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο










Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Κεραμικό
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
